خبر

تبلیغات

درباره وب


امکانات وب


معرفی کامل کنترلر هانتر


می توان 3 برنامه روی این سیستم آبیاری هوشمند نصب کرد. با دو دکمه یا همان پیچ های چرخشی برنامه مطلوب را به دستگاه بدهید. سایز این نازل های دستگاه مه پاش از 20 میکرون، 30 میکرون، 40 میکرون، 50 میکرون می باشد. برای سم پاشی و از بین بردن این آلودگی ها می توان در مخزن این مه پاش ها ، مواد ضدعفونی را قرار داد تا دستگاه از طریق فرایند مه سازی خود تمامی ویروس ها و میکروب های موجود در هوای سالن را تمیز کند. این سیستم مجهز به فیلتری است که به طور خودکار آب را از ناخالصی های مکانیکی پاک می کند. همانطور که مشاهده کردید هر شیر ۲ اینچ هانتر ، حدودا ۴ برابر یک شیر ۱ اینچ میتواند آب را از خود عبور دهد. تایمر هر روز در ساعت تعیین شده، همان کار روز قبل را تکرار می کند. یک تایمر آبیاری مناسب باید تشخیص زمان آبیاری در آن تعبیه شود تا کاهش آبیاری در آن دیده شود و مانع از خشک شدن و عملکرد پایین گیاه شده است. 

دلیل آن این است که معمولاً درجه حرارت هوا در شب های این مناطق به کمتر از ۲۰ درجه کاهش می یابد بطوریکه افزایش ۱۱ درجه ی درجه حرارت در طی روز تا زیر ۳۲ درجه سبب خواهد شد تا رطوبت نسبی به نصف کاهش یابد. مه پاش ها در قسمت بالای سالن نصب می شوند و به دلیل گرم بودن لایه بالایی به راحتی می توانند از طریق تبخیر قطرات آب ، رطوبت محیط را تأمین کنند. کیفیت آب عبوری بایستی مناسب بوده و از فیلتر در ورودی این نازلها بایستی استفاده شود تا گرفتگی آنها دیرتر اتفاق بیفتد. همچنین ساعت شروع آبیاری نیز با دست قابل تنظیم بوده و در قسمت ورودی آن برای آب فیلتر دارد. خط لوله به منبع آب متصل است. شیر اتوماتیک قادر است فضای سبز منازل و پاسیو هارا به صورت اتوماتیک آبیاری نماید. برای رهایی از معضل گرما، تهویه هوا و انتقال هوای خنک به فضای سالن پرورش الزامی است.یکی از راههای خنک کردن سالنها استفاده از پدسلولزی به عنوان واسطه سرمایش تبخیری و فن اگزاست به عنوان دستگاه مکنده هوا است. با این سیستم هوای گرم به واسطه قدرت مکندگی فن در زمان عبور از لایه های پد سلولزی به هوای خنک تبدیل میشود و به این ترتیب هوای مطبوعی در فضای مرغداری حاکم میشود. 

هدف از تهویه تونلی حفظ راحتی پرنده ها در ماه های گرم با استفاده از تاثیر خنک کنندگی، سرعت بالای جریان هواو خنک سازی واقعی هوا با خنک کننده های تبخیری در سالن است. قبل از تهیه مه پاش صنعتی با کارشناسان گروه ماشین سازی انعکاس مشاوره رایگان داشته باشید. البته اگر قصد دارید این شیر ها را برای سیستم های آبیاری خارج از شهر یا سیستم های آبیاری خاص با فشار و دبی بسیار بالا استفاده نمایید میبایست حتما قبل از هر اقدامی، از فشار آب در محل نصب شیر مطلع باشید. اندازه قطرات کوچک سطح بیشتری را برای جذب گرمای آتش ایجاد میکند، غبار از انتقال حرارت تابشی به سوخت نسوخته جلوگیری میکند و باعث بیحرکتی موضعی میشود، در حالی که 50 تا 90 درصد آب کمتری نسبت به سیستمهای اسپرینکلر مصرف میشود. این امکان در بسیاری از مواقع کاربرد پیدا میکند و شما را از نصب یک شیر مجزا برای تنظیم جریان آب خروجی از شیر بی نیاز میکند. حتی میزان تحمل فشار آب نیز در همگی آنها یکسان است. انعطاف پذیری که این نازل در اختیار طراح قرار می دهد،بی نظیر است! کاربرد دارد. در این سیستم از پمپ کم فشار با فشار ۷ تا ۷۰ بار استفاده شده و اندازه ذرات در آن حدود ۳۰ میکرون است که بدون خیس کردن محیط، فضا را خنک می کند.

بنابراین برای جلوگیری از رسوب نازل سیستم اسپری در خط اول تا حدودی آب یک سری از فیلترها که شامل حدود 3 فیلتر به صورت ردیفی و خطی اعمال خواهد شد. زیرا این نازل دستگاه مه پاش فقط با فشار حدود 30 بار شروع به باز شدن می کند. یا 80 باز باشد بهترین راه برای استفاده از مه پاش خانگی خواهد بود. با راه اندازی یک سیستم مه پاش در گاوداری به نتایج بسیار خوبی دست خواهید یافت. سیستم تهویه تونلی باید در مناطق گرم و جای که جوجه ها را با وزن بالای ۸/۱ تا ۶/۳ کیلوگرم پرورش می دهند، راه اندازی شود. 2 به 1 تقسیم می شود و تمام لوله ها باید فشار قوی داشته باشند تا فشار پمپ مه پاش خانگی را تحمل کنند. مایع به صورت شعاعی به بیرون داخل محفظه پمپ پرتاب می شود. در سیستم مه پاش صنعتی از اجزای مختلفی به شرح زیر استفاده می شود و انواع دستگاه مه پاش به صورت قطعات متفاوت است. اگر بخواهیم از دیگر مزایای جاروبرقی های صنعتی نام ببریم می توان به مخزن بزرگ این وسیله اشاره کرد و همچنین با دارا بودن فیلتر های قدرتمندشان مانع ورود ذرات ریز از داخل فیلتر به قسمت مکنده می شود.

 

https://abniro.com/irrigation-controller-hunter/


برچسب‌ها:

صفحات سایت